Mobirise
KİŞİSEL RENK YÖNETİMİ
RENK ANALİZİ

Kişisel Renk Analizi

Tüm seanslar, derin  renk bilgisi aktarımı ile başlar ve kişiye özel bir renk kartelası teslimiyle son bulur.

Modernize edilmiş analiz yöntemi ile giyim, aksesuar, saç ve makyaj tonlarına dair ömür boyu geçerli bilgi, tek bir seansın sonunda ortaya çıkar.


Yaygın olarak "kişisel renk analizi" olarak isimlendirilen bu uygulama,   mevsimsel renk analizi, 12 ton renk analizi gibi farklı isimlerle de anılıyor. Prensip aynı: Cilt renginizi değiştiren tonları eleyerek, doğal renk niteliklerinizi bütünleyen renk ailesine ulaşmak. 

2007 senesinden bu yana, 7000  cıvarı birebir seans deneyimi ile, bazı ana akım yöntemlerin doğru sonuç veremediğine şahit olduğum için, renk hizmetlerimi, hatalı yöntemleri devredışı bırakarak oluşturduğum colourfit sistemim doğrultusunda sunuyorum. 

Süre
Tek kişilik seans yaklaşık 3 saat
Çift kişilik seans yaklaşık 4 saat
(Çift kişilik seansın artı ve eksileri)

Rezervasyon hakkında
Haftasonu seansı tercih ederseniz, cumartesi ve pazar seanslarına talep yoğun olduğundan, bir kaç hafta önceden haberleşmek daha sağlıklı olacaktır. 

Ön ödeme talebim yok. Bir engeliniz çıkarsa 24 saat öncesinden haberinizi rica ediyorum.

Tipik bir seans akışı
Seansa başlamadan önce beklentinizi ve genel renk alışkanlıklarınızı dinliyorum.

Kısa bir test ile, renk körlüğü/renk görme zayıflığınız varsa, tipini baştan tespit etmeyi amaçlıyorum ki hem seansımızın verimi düşmesin, hem de kartelanızı kullanırken dikkatli olmanızı önereceğim bazı noktalara vurgu yapabileyim. 

Renk tonlarını birbirinden nasıl ayrıştıracağınızı anlattığım genel bir renk bilgisi paylaşarak başlıyorum seansımıza. Bu bölüm, seans sonunda size teslim edecek olduğum renk kartelasını okuyabilmeniz, seçeneklerinizi genişletebilmeniz için şart.

Sonrasında ayna karşısında, bu tanımladığımız renklerin cildinizde nasıl etki yaptığını değerlendiriyoruz. Sizi, en berrak şekilde yansıtan renk grubunu tespit ettikten sonra, doğal renklerinize göre renk paletinizi nasıl kullanmanız gerektiğini buluyoruz.

Hanımlar için yakışan saç tonları ve makyaj renkleri de bu aşamada ortaya çıkmış oluyor. 


Renk kartelası
Seans sonunda kişisel önerilerimi de işaretleyerek teslim ettiğim, hem bir hatırlatıcı görevi gören, hem de renk nitelikleri çelişen parçaları rahatlıkla elemenize imkan veren renk kartelanız, seans fiyatına dahildir. (katlandığında yaklaşık 10.5 x 6 cm, tekstil baskı)

Önhazırlık ve hatırlatmalar
Seans bir önhazırlığınızı gerektirmese de:

 - Beğenerek aldığınız ancak neden kullanamadığınızı çözemediğiniz giysi ve aksesuarlarınızın fotoğrafını,

- Beyler için: fular veya kravat gibi yükte hafif aksesuarlarınızı,

- Hanımlar için: günlük makyaj malzemelerinizi, yükte ve pahada hafif takılarınızı, fular eşarp, şal gibi aksesuarlarınızı,

öğreneceğiniz renk bilgisini pekiştirmek ve seans sonrası hızla tasnif etmek üzere beraberinizde getirmek isteyebilirsiniz.→ Sık Sorulan Sorular
→ Güncel Fiyat Listesi

Mobirise

Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul
© Copyright 2007-2024  |  Oya Mine Komar  |  colourfit  |   Tüm hakları saklıdır.

Mobirise web page creator - Get now