Mobirise

Kişisel renk analizi uygulaması ile hem renklerinizi, hem de özgün farklılığınızı keşfedersiniz!

İmaj yönetiminde, görselliği iyileştirmek adına atılması gereken ilk adım, sizi bütünleyen ve ifadenizi destekleyen renk tonlarını bilmektir.

Renk analizi, farklı tonlarda kumaşların ciltten yansımalarını izleyerek, cilt rengini değiştirmeyen tonlara ulaşmayı hedefler. Bireyi, önce mevsim isimleriyle anılan dört ana renk grubundan ve akabinde altındaki dilimlerden birine dahil etmek ve sonrasında doğal özelliklere paralel kişiye özel sonuca ulaşmak olarak özetlenebilir.

Renk tonları bilindikten sonra kişinin giyemeyeceği renk yoktur, yeter ki doğru tonda olsun!  Kişiyi bütünleyen tonlar rahat bir gardırop koordinasyonuna, hızlı alışverişlere, endişesiz özgüvene ve iletişimde kalite artışına zemin hazırlar.

Bireysel renk analizi seansı yaklaşık 2,5 saat kadar sürer ve sadece tek bir seansta, giyim, aksesuar, saç ve makyaj tonlarına dair ömür boyu geçerli bilgi verir.

Mobirise

Renk Bilgisi

Tüm seanslar ufak bir renk bilgisi aktarımı ile başlar ve kişiye özel bir renk kartelası teslimiyle son bulur.

Mobirise

Renk Analizi (Bireysel)

Ayna karşısındaki çalışmamız önce bir renk grubu keşfetmek, daha sonra doğal renklerinize göre ince ayar yapmakla devam eder. 

Mobirise

Renk analizi (Grup)

Grup seansları arkadaşlar arası bir sohbet veya kutlama buluşması vesilesi olabildiği gibi, kardeşler, anne-kız, eşler, gelin adayı ve yakınları tarafından da tercih edilmektedir.

Mobirise

Colour Fitness Workshop

Kurumsal çalışmalarda renk bilgisi sunum eşliğinde verilirken, kişiye özel renk kartelası ise elektronik ortamda iletilmektedir.

Mobirise

Oyuncular, sanatçılar, sunucular

Ekran yüzlerinin renk analizi seansı sonrası, kendilerine destek veren kostüm sorumluları ve makyaj uzmanlarına detaylı birer renk reçetesi teslim edilmektedir.

+90 532 413 10 05     info@colourfit.com    
Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul
© Copyright 2007-2021 Oya Komar - colourfit - Tüm hakları saklıdır.

Build a free website - Try here