Mobirise
MESLEKİ RENK YÖNETİMİ
KİŞİSEL RENK DANIŞMANLIĞI  EĞİTİMİ

Kişisel Renk Danışmanlığı Eğitimi

1980lere takılıp kalmış bazı yöntemlerin sizi yanıltmasına izin vermeden, hatalardan arındırılmış modern renk analizi yöntemleri ve güncel müfredat ile, danışanlarınızın renk paletlerini kusursuz bir şekilde belirlemeyi öğrenin!


.


40 yıl öncesinin yöntemlerine veda!   

7.000'den fazla bireysel seansımda gözlemlediğim üzere, bazı ana akım renk analiz yöntemleri hatalı sonuçlar verebiliyor. Hatalı teori ve yöntemleri geride bırakarak oluşturduğum Türkiye'de yaygın kullanılan colourfit sistemim sayesinde, danışanlarınıza güvenle hizmet vereceğiniz tertemiz bir müfredat ve 17 yıllık mesleki deneyim paylaşımı sunuyorum.

EĞİTİM FORMATI
Renk Danışmanlığı dersimi, belirleyeceğimiz iki ardışık günde özel ders formatında veriyorum ve takip eden hafta, yaklaşık yarım günlük bir online takip görüşmesi gerçekleştiriyoruz.

Eğitim sonuna kişisel renk danışmanlığı teori ve pratikleri konusunda yeterli bilgiyi kazandığınıza dair isminize bir sertifika düzenliyorum.

EĞİTİM AKIŞI

Eğitimin ilk günü renkleri birbirinden nasıl ayrıştıracağımızı öğreniyor, kombinasyonlara değiniyor ve danışanlarımıza verebileceğimiz tüm bilgiyi cebimize atıyoruz.

Mizaci özellikleri renklerle eşleştirdiğimiz bölüm, danışanlarımızla iletişim dilimizi ayarlamamıza imkan veriyor.

İkinci gün ise renkli kumaşlarla çalışmayı öğreniyor, önce kendi renklerinizi ayna karşısında deneyimliyor, ardından davet edeceğiniz 1-2 arkadaşınız üzerinde pratiğimizi yapıyor ve cebimizdeki bilginin kişiyle eşleşen kısımlarını danışanlarımızla paylaşmayı öğreniyoruz.
Online takip görüşmemizi eğitimden yaklaşık 1 hafta sonraya takvimlendiriyoruz. Hem sorularınız varsa yanıtlıyor, hem de iş geliştirme planlarınıza dair geliştirdiğiniz fikirleriniz üzerine beyin fırtınası gerçekleştiriyoruz.

Ekipman
Renk danışmanlığını aktif olarak yapabilmek için, danışanlarınızı ölçümlemek üzere (ciltlerinin farklı renklere verdiği tepkiyi gözlemlemek üzere) bir kumaş setine ihtiyaç duyacaksınız (eğitim bedeline dahil değildir) Size ve planlarınıza en uygun yöntem ve araçları eğitim sonrası değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır. 

→ Güncel fiyat bilgisi


Bugüne dek "Kişisel Renk Danışmanlığı  Eğitimi"nden faydalananlar: 

Kişiye Özel Görsel Hizmet Sunanlar (Makyaj Uzmanları, Stil Danışmanları, Alışveriş Danışmanları, İmaj Danışmanları)
Kişiye Özel Tasarım Yapanlar (Abiye, Gelinlik, Aksesuar Tasarımcıları)
Kostüm sorumluları
Kişisel Gelişim Uzmanları, Koçlar
Hazır Giyim ve Renkli Kozmetik Satış Danışmanları, 
Butik Sahipleri
Yeni bir meslek kazanmak isteyenler

Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul
© Copyright 2007-2024  |  Oya Mine Komar  |  colourfit  |   Tüm hakları saklıdır.

Built with Mobirise free maker